Servisi Ara BMW Servis Yedek Parça Ankara - Motor Revizyon

Motor Revizyon

Motor Revizyon

BMW Servis Yedek Parça Ankara

Bmw Servisi Mekanik Tamir ve Motor Revizyonu

Bmw – Mekanik Bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli, Bmw ‘nde uzman personeli ile kaliteli hizmet anlayışı ile Yükseliş Bmw ‘ne teslim edebilirsiniz.


Çekirdekten yetişmiş ve Bmw ile ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personelimizle kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş olmakla birlikte Yükseliş Bmw yeni teknolojileri takip etmekte sürekli olarak eğitim almaktadır.


Bmw – Motor Revizyonu


Bmw marka benzinli ve dizel araçlarınızın motor onarım ve revizyonları, orjinal parçalar kullanılarak Bmw ‘nde ve yine Bmw konusunda uzmanlaşmış ustalar ve teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

 

Bmw marka benzinli ve dizel araçlarınızın kullanımınıza ve kilometresine bağlı olarak yapılması gereken her türlü periyodik ve ara bakımları Bmw konusunda uzmanlaşmış usta ve teknisyen kadromuz tarafından yapılmaktadır.


Bmw – Periyodik bakımların haricinde zaman zaman ortaya çıkan motor, yürüyen aksam ve alt takım, direksiyon sistemi, otomatik şanzıman ve mekanik şanzıman, diferansiyel, soğutma sistemi, süspansiyon ve havalı süspansiyon problemleri müşterimizin onayı alınarak profesyonel anlayışla ve Bmw konusunda uzman ekibimiz tarafından giderilmektedir.


Bmw Servisi Mekanik Tamir ve Motor Revizyonu


Bmw aracınızda, Bmw araçlarınızdaki arızaların tespiti ve onarımı sonrası kontrolleri, en son teknoloji kullanılarak, Autologic Diagnos cihazı ile yapılmaktadır.

 

İleri teknoloji ile donatılmış Bmw araçlarınızın periyodik bakımları esnasında tüm elektronik ünitelerinin arıza hafızaları ve fonksiyonları kontrol edilmekte, gerekli müdahaleleri parça değişimi gerekmiyorsa ve geçici elektronik arızaysa Bmw ‘mizce yapılmakta, eğer parça değişimi gerekiyorsa müşterimizin onayı alınarak orijinal yedek parça değişimi Bmw aracınızda gerçekleştirilmektedir.

 

Değişik zamanlarda yaşanabilecek elektromekanik problemler arasında, elektrikli cam, uzaktan kumandalı merkezi kilit, gösterge tablosu ve bilgi ekranı arızaları, aydınlatma sistemi, airbag, fren sistemi arızaları (ABS, ASC, DSC), havalı süspansiyon sistemleri, turbo ve yakıt sistemi arızaları, park mesafe kontrol sistemi ve diğer tüm elektrik-elektronik araç problemleri, Diagnoz test cihazı yardımı ile tespit edilip onarımları, yeni takılan parçalar için araca uygun olarak kodlanması ve sistemlere tanıtılıp uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır.


Ayrıca, Bmw aracınızda, müşterimizin isteği doğrultusunda elektronik alt yapısı müsait olan araçlara kişiselleştirme ve programlamalar yapılabilmektedir.